به نیاز کارخانه خوش آمدید

راهنما

با سپاس از اینکه سایت نیاز کارخانه را برای درج آگهی خود انتخاب نموده اید.

نکاتی در رابطه با ثبت آگهی:

1. ابتدا در سایت ثبت نام نمایید.

2. با آدرس ایمیل خود که همان شناسه کاربری و رمز ورود خود را که هنگام ثبت نام انتخاب نموده اید در قسمت ورود اعضا وارد پنل کاربری شوید.

3. از فهرست سمت راست گزینه ثبت آگهی جدید را انتخاب کنید.

4. جاهای خالی را طبق آگهی خود پر نمایید. (ستاره دارها الزامی است).

5.  آگهی های ویژه ستاره دار یکماهه برای فروش کارخانه، زمین، سوله و استخدام مناسب میباشند.

6. اگهی های ویژه ستاره دار 2 ماهه برای اجاره مناسب میباشند.

7. اگهی های ویژه ستاره دار 3 ماهه برای خرید کارخانه،کارگاه، زمین، سوله مناسب میباشند.

8.اگهی های ویژه ستاره دار 6 و 12 ماهه برای خدمات و فروش محصولات مناسب میباشند.

9. در قسمت تصاویر 5 فایل تصویری از آگهی خود با حداکثر هر تصویر 500KB انتخاب نمایید.

10. در اطلاعات تکمیلی دقت نمایید که اطلاعات بدرستی درج گردد.

11. در انتخاب کلمات کلیدی مرتبط با آگهی که باعث جستجوی بهتر شده دقت نمایید.

12. نهایت کلمات کلیدی 8 تا هست که در هر سطر فقط یک کلمه کلیدی بنویسید.

13. مشخصات شما: میتوانید نسبت به اصلاح یا تکمیل مشخصات خود اقدام نمائید.

14. ویرایش آگهی: با استفاده از این امکان قادرخواهید بود ، نسبت به ویرایش و مدیریت آگهی هایی که قبلاً سفارش داده اید اقدام نمایید.

15. پیامهای دریافتی : می توانید پیامهایی که کاربران سایت در مورد آگهی شما ارسال کرده اند را مشاهده نموده و به آن پاسخ دهید.

16. پیامهای ارسالی : لیستی از پیامهایی است که برای سایرین ارسال نموده اید.

17. در صورت تمایل میتوانید امور مربوط به خرید، فروش یا اجاره ملک خود را به کارشناسان این مجموعه واگذار نمایید.

18. امکان آپلود کردن فیلم کوتاه از موضوع آگهی مورد نظر شما (فیلم را برای مدیر سایت ایمیل نمایید) تا در آگهی شما مورد نمایش قرار بگیرد. 

 

منظور از شناسه یا نام کاربری چیست ؟

در این سایت شناسه یا نام کاربری شما همان ایمیل شماست. استفاده از ایمیل برای نام کاربری احتمال فراموش شدن را کاهش می دهد و از طرفی کنترل معتبر بودن ایمیل و اینکه کاربر صاحب آن باشد ضریب امنیت این سایت و ضریب اطمینان به محتوای آگهی ها را بالاتر می برد.

آیا انتخاب رمز یا کلمه عبور محدودیت های خاصی دارد؟

رمز ورود یا کلمه عبور امنیت دسترسی به پروفایل و پنل مدیریت آگهی های شما را تامین می کند. این سایت کنترل میکند که طول کلمه عبور بیشتر از شش کاراکتر باشد. در عین حال تقاضا می شود اصول اولیه انتخاب رمز عبور را درنظر داشته باشید. سعی کنید رمز عبور انتخابی در عین سهولت برای به خاطر سپردن، ترکیبی از حروف، اعداد و علایم باشد تا حدس زده نشود. از یادداشت آن خودداری نمایید و آن را دراختیار دیگران قرار ندهید، چرا که دارنده رمز عبور و شناسه کاربری (ایمیل) مالک پروفایل و پنل مدیریت آگهی ها در نیاز کارخانه شناخته می شود.

درصورت فراموش کردن رمز عبور چه کنیم؟

در صورت فراموشی رمز عبور ، شما میتوانید از طریق این لینک وارد سایت شده و با وارد کردن آدرس ایمیل خود نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نمایید. با ثبت درخواست  ایمیلی حاوی یک لینک به آدرس ایمیل شما  ارسال می گردد. وارد ایمیل خود شوید و روی آن لینک کلیک نمایید تا امکان تغییر کلمه عبور برای شما فراهم گردد. توجه نمایید که به دلایل تضمین امنیت لینک ارسالی به ایمیل شما فقط برای یک بار قابل استفاده است. درصورت فراموشی مجدد باید دوباره درخواست رمز عبور نمایید.

اگر ایمیلی که با آن در این سایت ثبت نام کرده ام غیرفعال یا نامعتبر شد چه کنم؟

در این صورت فقط ثبت نام مجدد از طریق ایمیل معتبر دیگری که شما مالک آن باشید امکان پذیر می باشد. برای اینکه سابقه تبلیغات توسط ایمیل قبلی شما به ایمیل جدیدتان متصل گردد. باید از طریق ایمیل با دپارتمان پشتیبانی نیاز کارخانه   آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید مکاتبه نمایید. کارشناسان این سایت طی فرآیندی صحت هویت درخواست کننده را تایید می کنند و بعد از آن سابقه به ایمیل و شناسه کاربری جدید منتقل خواهد شد.

درصورت لو رفتن رمز عبور و شناسه کاربری چه کنیم؟

اگر هنوز با ایمیل و کلمه عبور خود می توانید وارد سایت شوید نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نمایید. اگر رمز عبور شما لو رفته و تغییر داده شده است، شما امکان ورود به این سایت را نخواهید داشت بنابراین تنها راه حل، درخواست رمز جدید از طریق بخش فراموشی رمز عبور می باشد. از طریق این لینک  می توانید درخواست تغییر رمز را داشته باشید.

انواع آگهی و تبلیغات دراین سایت چیست؟

در مجموعه این سایت شما می توانید از چند نوع آگهی و سرویس تبلیغاتی مختلف استفاده نمایید که در ادامه به صورت مختصر معرفی می گردد:

  • آگهی های عادی که در حال حاضر به صورت رایگان و نامحدود در این سایت ثبت می گردند.
  • آگهی های ویژه که بسته به هزینه پرداخت شده دارای امتیازهای متفاوتی می باشند.
  • بنرها و لگوهای تبلیغاتی: این سایت جایگاه های ویژه یی، برای لوگوها و بنرهای تبلیغاتی با ابعاد مشخص پیش بینی نموده که موثرترین نمایش را برایبازدید کنندگان دارد.
  • لینکهای متنی: این لینک ها که در صفحه اصلی و صفحات داخلی نمایش داده می شوند؛ برای استفاده سایر سایتهای اینترنتی به صورت Back Link کاربرد دارند.
  • لینکهای متنی و تبلیغات بنری هوشمند: با انتخاب این گزینه برای تبلیغات به ازای هر لینک یا بنر یک متن 128 کاراکتری و چهار عبارت کلیدی نیز دریافت می شود. این گونه تبلیغات به صورت هوشمند در صفحات داخلی (درصورت همخوانی با سایر محتویات صفحه) نمایش داده میشوند تا ارزش Back Link ایجاد شده و بازخورد مستقیم توسط بازدید کنندگان به حداکثر برسد.

مزایای آگهی ویژه نسبت به آگهی عادی چیست؟

    مزایای آگهی های ویژه و ستاره دار نسبت به آگهی های عادی در مستند مزایای نیاز کارخانه تشریح گردیده است. برای مطالعه اینجا را کلیک نمایید.

    این راهنما به صورت پاسخ به پرسشهای متداول کاربران تدوین گردیده است. چنانچه پاسخ سوال خود را در این مستند یا سایر مستندات تدوین شده در سایت نیافتید با مدیر سایت از طریق ایمیل  آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید  مکاتبه نمایید تا راهنمایی لازم ارائه گردد.

  لطفا جهت امنیت بیشتر  حتما بر روی خروج کلیک نمایید.